Czy jest Kampania SEM?

Kampanie SEM

Kampania SEM to połączenie dwóch obszarów marketingu internetowego: SEO oraz PPC. Gdy połączymy ze sobą optymalizacje SEO, działania PPC oraz szeroko pojęte pozycjonowanie i linkbuilding, tym samym otrzymamy SEM, dzięki któremu mamy możliwość pozyskiwania klientów z wielu obszarów marketingu.

Bezpłatna wycena!
01
Kampanie SEM
Rozmowa współpracy
02
Kampanie SEM
Ustalenie
strategii
03
Kampanie SEM
Wdrażanie strategii
04
Kampanie SEM
Pozyskiwanie leadów

Kampania SEM = SEO + PPC

SEO, to strategia mająca na celu polepszenie widoczności Twojej strony w organicznych wynikach wyszukiwania (bezpłatnych). Natomiast PPC, to skrót oznaczający "płatność za kliknięcie" - oznacza to, że prowadząc kampanie płatne w Google, płacimy za ilość kliknięć w reklamę przez potencjalnego klienta, a nie za ilość wyświetleń.

Bezpłatna wycena!
Czym jest kampania SEM? Połączenie PPC i SEO

Kampania SEM - zakres działania

Kampania SEM jest zbiorem wielu czynności. Na SEM składają się min. 2 usługi z naszej oferty, czyli pozycjonowanie i płatne reklamy. Podczas prowadzenia kampanii wykonujemy m.in. kroki takie jak:

Analiza konkurencji i rynku

Szczególnym krokiem jest analiza rynku i konkurencji - chcemy poznać jak najwięcej szczegółów i wczuć się w klienta oraz sprzedawcę.

Copywriting

Content marketing jest niezwykle ważny w pozycjonowaniu. Zajmujemy się pisaniem tekstów na bloga z dostosowaniem słów kluczowych, postów na Social Media oraz artykułów sponsorowanych.

Marketing szeptany i Social Media

Systematycznie prowadzimy Social Media oraz marketing szeptany, co zwiększa popularność i rozpoznawalność marki.

Usługi graficzne

Grafik przygotowuje specjalne banery na Social Media, strony WWW czy robi audyty i poprawia layouty stron klienta.

Poprawa działania marketingu firmy

Z chęcią sprawdzimy marketing Twojej firmy i zbadamy czego w niej brakuje - jak wygląda obsługa klienta oraz cały proces sprzedaży.

Płatne reklamy i pozycjonowanie

Odpowiednio konfigurujemy i ustawiamy płatne reklamy w Google Ads i Facebook Ads, a także zajmujemy się szeroko pojętym pozycjonowaniem.

Jak działa Kampania SEM

Wypełnij formularz –
otrzymasz gotową ofertę.
E-mailem lub telefonicznie.

Formularz >

Zwiększamy rozpoznawalność marki, dzięki kampanii SEM!

Po ustaleniu odpowiedniej strategii, wdrażamy systematycznie odpowiednie kroki. Działanie reklam płatnych, połączonych z pozycjonowaniem, SEO oraz prowadzeniem mediów społecznościowych znacznie zwiększy rozpoznawalność marki i sprzedaż.

Docierając do potencjalnych klientów, trafiamy na samą górę lejka sprzedażowego. Naszym zadaniem jest sprowadzić go przez cały lejek, aż do konwersji. Najpierw musimy zdobyć uwagę Potencjalnego Klienta, następnie go zainteresować. Dopiero wtedy PK może pożądać produktu lub usługi, co doprowadzić finalnie do konwersji.

Bezpłatna wycena!

Zaufali nam...

#Klienci
5/5 - (1 vote)